Pirjo Levandi ja Kaido Kodumäe

17.03.2013

SO DANCO SAMBA

Kirglik õhtu ladina-ameerika muusikaga. Arriba. Säravaimad argentiina tangod, peruu valsid, brasiilia bossanovad ja meretaguste Roheneeme Saarte rütmid.

Pirjo Levandi, laul

Kaido Kodumäe, kitarr, live-elektroonika

Pirjo Levandit võib kohata nii solistina operetilavadel kui ka näitlejana mitmetes draamalavastustes. Siiski ei piirdu tema tegemised vaid sellega. Armastus ladina-ameerika muusika vastu on ikka ja jälle leidnud väljundi kontsertidel koos ansambliga Absolutico-tico või Roheneeme saarte muusikat esitava ansambliga Cabo-Cabo. Ilmselt haakub Pirjo temperament ja emotsionaalne laulumaneer just kuumade lõunamaade kirglike rütmide ja meloodiatega, olgu need siis Brasiilia bossanovad või Argentiina ja Peruu rahvalik muusika.

Paar aastat tagasi saatusest ettemääratud juhuslik kohtumine kitarrist Kaido Kodumäega on viinud hea koostööni ja üksteisemõistmiseni eelpool nimetatud ansamblites. Mängides ka kariibi mere saarelt Arubalt pärit laulja Dave Bentoni saateansamblis, on Kaido virtuoosne kitarrimäng ja stiilitunnetus justkui pärit lõunamere saartelt ja ladina-ameerikast. Kui appi võetakse ka pisut elektroonikat, näitlejameisterlikkust ning mõnusalt vaba suhtlemist publikuga, ongi tulemuseks ühine reis teispoole atlandi ookeani, päikselisse lõuna-ameerikasse.

Piletid on siin.

 e-mail: info@kiisatamme.ee
Tuuli Merimaa: +372 50 74 718
Indrek Merimaa: +372 50 51 379
Kiisatamme Kultuuri- ja Puhketalu
Sangaste vallas, Restu külas
GPS: N:57,95542 E:26,36577