Nädalavahetus maal ehk rendivanaemale külla

Kui tahaks maale, aga ei ole maa-vanaema, siis ootab rendivanaema kogu peret külla. Räägime meie õpperajal loodusest ja taluelust vanal ajal, läheme matkale, teeme metsast leitust koos söögi ja joogi, räägime kuumas saunas põnevaid lugusid esivanematest ja müstilistest olenditest, õpime haamrit, saagi ja muid tööriistu kasutama, et üks tore enda valmistatud puust asi koju kaasa võtta.

Kaheks päevaks on pere käsutuses talu koos vanaemaga, üks 4-kohaline peretuba üheks ööks, dušš, WC ja õhtune saun. Kolm korda päevas valmivad koos maitsvad toidud. Ruumi on ka teie sõprade perele.

Hind perele (2 täiskasvanut ja kuni 3 last) 180 €, kaks peret (kuni 10 inimest) 300 €. Suurema perega lepime hinna kokku.

Lisatasu eest soodsa hinnaga lisaöö, Sangaste lossi ekskursioon, kümblustünn.

 

Kiisatamme loodusõpperajalt sauna

Loodusgiidiga õpperetk Kiisatamme õpperajal "Talu ja puu". Õpitakse nägema loodust meie ümber ja saadakse teada, kuidas vanasti koos loodusega hakkama saadi, kuidas mets meile peavarju, kehakatte ja kõhutäie pakub.

Retk lõppeb soojas saunas koos grillimisvõimalusega. Soovi korral saab tavahinnast 20% soodsamalt Kiisatamme puhketalus öömaja.

Eriti hästi sobib pakett peredele ja sõpruskondadele. Jõukohane kõigile.

Hind on 180 € 4-8 inimesele. Suuremale grupile lepime hinna kokku.

 

 e-mail: info@kiisatamme.ee
Tuuli Merimaa: +372 50 74 718
Indrek Merimaa: +372 50 51 379
Kiisatamme Kultuuri- ja Puhketalu
Sangaste vallas, Restu külas
GPS: N:57,95542 E:26,36577